Фракція “Батьківщини” підтримала президентське вето на закон про фінансування профтехучилищ

Усі присутні 18 січня на засіданні Верховної Ради депутати від партії “Батьківщина” підтримали пропозицію президента про відхилення закону про фінансування профтехучилищ. 

5 депутатів від фракції партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” підтримали пропозицію президента про відхилення Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти”.

Зазначений законопроект передбачав державні субвенції для фінансування професійно-технічної освіти та передбачення резерву коштів на непередбачені видатки учбових закладів у обсязі субвенцій.

При цьому 6 депутатів фракції були відсутні у парламенті. У фракції Блоку Порошенка підтримали вето 35 народних депутатів, у фракції “Народного фронту” – 22 депутати.

1

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що що депутат міської ради Марганця від партії “Батьківщина” Олександр Бондаренко та мер міста, представниця “Опозиційного блоку” Олена Жадько покривають корупційні схеми у фінансуванні вивозу сміття з міста.

12 січня з’явилася інформація про те, що депутат Рівненської міської ради від “Батьківщини” Олександр Бабат переховував у власному автомобілі тіло працівника, котрий загинув на будівництві, бенефіціаром якого є політик.

Про смерть рівненського будівельника стало відомо у грудні 2016 року. Сам депутат від “Батьківщини” Олександр Бабат послідовно відмовлявся коментувати ситуацію.

Невдовзі Олександр Бабат почав погрожувати журналістці Інні Білецькій, яка разом з колегою розпочала розслідування смерті працівника на будівництві.

Андрій Лозовий направив звернення до керівника Національної поліції щодо загибелі робітника на будівництві в Рівному. Також парламентар заявив, що Олександр Бабат декілька років купував місце у партії Юлії Тимошенко.

17 січня стало відомо про те, що партія “Опозиційний блок” припиняє існування та буде поділена на дві нові політичні структури під керівництвом основних бенефіціарів. З одного боку – це Сергій Льовочкін, Дмитро Фірташ і Юрій Бойко, а з іншого – Рінат Ахметов та його команда.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...