Forbes звинуватив міністра торгівлі США у завищенні своїх статків

Міністр торгівлі США Уілбур Росс, який, згідно з “Райським досьє”, частково володіє газотранспортною компанією Navigator Holdings Ltd., пов’язаною з російською компанією “Сибур”, сказав неправду про розмір своїх статків.

У 2015 році Forbes підрахував статки майбутнього міністра, грунтуючись на отриманих від нього даних – 2,9 млрд доларів. При цьому Росс наполягав, що ця сума була занижена і його сттки ближчі до 3,7 млрд доларів, – повідомлє Newsru з посиланням на Forbes.

Розглянувши фінансову інформацію, заявлену ним після подачі кандидатури в кабінет президента Дональда Трампа, Forbes прийшов до висновку про необхідність зовсім видалити його з рейтингу: Росс вказав менше 700 млн доларів активів.

79-річний міністр заперечив, що він не мусив відкривати свої активи в федеральних документах і що Forbes не врахував майно, записане на його сім’ю. “Ви, мабуть, чи не рахуєте тих, у кого менше 2 млрд”, – сказав він.

Коли його попросили надати документацію, він відмовився, пославшись на конфіденційність інформації. Однак сказав, що планував видалити зі списку активи – облігації, нерухомість, предмети мистецтва та інше. За його словами, він позбувся їх “між виборами і призначенням” в 2016 році, передавши активи в трасти.

“З цього почалася таємниця зниклих 2 млрд доларів Уїлбура Росса”, – коментує журнал і приходить до висновку: “Очевидно, що Росс збрехав нам”.

Автор статті Ден Александер вважає, що цих “уявних” грошей не існувало і Росс завдяки брехні зміг зміцнити становище і отримав нові ділові можливості.

Росс став героєм так званого “Райського досьє” – нового витоку фінансових документів, що сталося через 1,5 року після сенсаційної публікації офшорних документів з “Панамського архіву”. У публікаціях на основі досьє російська нафтохімічна компанія “Сибур” звинувачувалася у співпраці з морським перевізником Navigator Holdings, в зв’язках з яким підозрюють міністра торгівлі США Уїлбура Росса. У Кремлі залишили всі питання з цього приводу без коментарів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...