Фірма співробітника НАБУ виграла тендерів на 2,2 мільйона (документ)

Співробітник НАБУ, всупереч Закону України “Про запобігання корупції”, зареєстрував ФОП та брав участь у тендерах на державні закупівлі.

Про це свідчать матеріали звернення, надісланого до Національної поліції та Національного агентства з питань запобігання корупції, яке потрапило до журналістів ІНФОРМАТОРа.

НАБУ

Так, Хілько Ігор Геннадійович, який відповідно до поданої ним декларації, є оперативним співробітником Оперативно-технічного управління Національного антикорупційного бюро, веде підприємницьку діяльність як ФОП, бере участь у тендерах на державні закупівлі і отримує з цього незаконні прибутки.

НАБУ
Дані про ФОП Хілько І.Г. та його участь у державніх закупівлях

Зокрема, Хілько І.Г. взяв участь та отримав перемогу у 13 тенедерних процедурах та уклав договори з державними установам та підприємствами на зальну суму 2,2 мільйона гривень, що відображено у системі Prozorro.

Зазначене вказує, що державний службовець, всупереч статті 25-ій Закону України “Про запобігання корупції”, займається підприємницькою діяльністю, за що статтею 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена адміністративна відповідальність.

НАБУ
Скріншот з сайту declarations.com.ua, який підтверджує факт роботи Ігоря Хілька у НАБУ

Крім того, вартість товарів, які фізична особа підприємець Хілько І.Г. постачала до державних установ та за які сплачується бюджетні кошти, значно завищена, а поставлені ним матеріально-технічні цінності не відповідають встановленим критеріям.

Наприклад, між Державною установою “Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів “Укрспортзабезпечення” та ФОПом Хілько І.Г. укладено 5 договорів на постачання велосипедного інвентарю на загальну суму 978 500 гривень.

Вартість велоінвентарю придбаного у Ігоря Хілька , вдвічі завищена у порівнянні з тією ж сертифікованою продукцією, розміщеною на сайтах офіційних представників продукції, а саме BPS Company, Paul Lange Ukraine.

Опублікована інформація свідчить про наявність в діях посадових осіб Державної установи “Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів “Укрспортзабезпечення” та приватного підприємця Ігоря Хілька ознак кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 191 КК України внаслідок закупівлі за бюджетні кошти товарів із завищенням цін на суму півмільйона гривень.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що тесть і теща Ситника проживають в РФ і підтримують “русскій мір”. Також співробітники НАБУ підозрюються в організації роботи незаконного грального закладу у Запоріжжі.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...