Facebook почне платити за інформацію про витоки даних користувачів

Facebook оголосив про запуск нової програми Data Abuse Bounty, у рамках якої платитиме людям, які виявили новий витік даних користувачів.

Заохочення передбачено для будь-кого, хто володіє інформацією і доказами того, що додаток, створений на платформі Facebook, збирає дані користувачів і передає третій стороні, однак  рішення про розмір винагороди буде прийматися залежно від важливості наданої інформації, – повідомляє Daily Mail.

У компанії обіцяють розглядати повідомлення про витік даних і реагувати на них «як можна швидше». При цьому, якщо інформація підтвердиться, Facebook заблокує додаток, який порушує правила, а на компанію, що продає або купує дані користувачів, подаватимуть до суду.

Нагадаємо, нещодавно Facebook заявив про витік даних близько 87 мільйонів користувачів, а не 50 мільйонів, як повідомлялося раніше. Крім цього, за інформацією ЗМІ, ці дані можуть зберігатися у РФ.

Також, раніше, один з найбільших інвесторів Facebook, котрий володіє акціями Facebook на загальну суму близько 1 млрд доларів, зажадав відставки Цукерберга.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг назвав витік даних своєю помилкою і попросив вибачення.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...