Facebook оголосила про винагороду за інформацію про зловживання даними користувачів

10 квітня компанія Facebook запускає програму заохочення для осіб, які повідомляють про зловживання даними користувачів після скандалу, пов’язаного з Cambridge Analytica.

Про це повідомив глава відділу з безпеки продукції компанії Коллін Грін в офіційному блозі Facebook, – передає ТАСС.

“Програма буде нагороджувати людей, у яких є інформація з перших рук і докази того, що додаток, створений на платформі Facebook, збирає дані користувачів і передає третій стороні, яка може продати їх або використати в шахрайських цілях та для надання політичного впливу”, – заявив він.

Компанія не вказує максимальну суму винагороди, рішення буде прийматися в залежності від важливості наданої інформації, пояснив Грін, додавши, що користувачі, котрі повідомляли Facebook про виявлені помилки в роботі соцмережі в рамках іншої програми винагороди, отримували за свої дані до $40 тисяч.

У разі, якщо повідомлення про зловживання даними користувачів підтвердиться, Facebook зобов’язується заблокувати додаток, що порушує правила, і подати позов проти компанії, що продає або купує дані користувачів в разі необхідності. Компанія також сповістить про витік інформації всіх зацікавлених осіб.

Нагадаємо, у Facebook заявили, що сканують надіслані через Messenger фотографії, посилання і повідомлення.

Раніше з’явилася інформація про те, що дані 87 мільйонів ​​користувачів соцмережі можуть зберігатися у РФ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...