Facebook найме 20 тисяч співробітників для “охорони контенту”

Глава Facebook Марк Цукерберг, виступаючи у вівторок в сенаті США, заявив, що до кінця року соцмережа найме понад 20 тисяч чоловік, які будуть стежити за збереженням контенту користувачів.

“Я думаю, що питання регулювання контенту – це область, де ми повинні впровадити нові рішення… У кінці цього року у нас буде більше на 20 тисяч осіб, які будуть займатися перевіркою безпеки контенту. Згодом ми перейдемо на методи, які будуть більш просунуті”, – цитує РИА слова засновника соцмережі.

Цукерберг також повідомив, що Facebook усунув понад 99% контенту, пов’язаного з ІДІЛ. “Це сталося перед тим, як нам про нього повідомляли користувачі. Через 5-10 років ми зможемо застосовувати подібні технології більш активно”, – заявив він.

Зазначимо, Facebook також планує почати виплати людям, які виявили новий витік даних користувачів.

Як відомо, раніше Facebook заявив про витік даних близько 87 мільйонів користувачів, а не 50 мільйонів, як повідомлялося раніше. Крім цього, за інформацією ЗМІ, ці дані можуть зберігатися у РФ.

Згодом, один з найбільших інвесторів Facebook, котрий володіє акціями Facebook на загальну суму близько 1 млрд доларів, зажадав відставки Цукерберга.

Сам Цукерберг назвав витік даних особистою помилкою і попросив вибачення.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...