Європейці хочуть купувати український металобрухт, а не готові вироби, – Ляшко

Рішення Європейської комісії запровадити тарифні квоти на одинадцять видів металопродукції означає, що ЄС хоче продовжувати купувати в України металобрухт, а не готові вироби.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«З сьогоднішнього дня Єврокомісія ввела додатковий збір на нашу металургійну продукцію. Коли квоту буде вичерпано, виробники змушені будуть платити мито у 25% від вартості товару», – написав політик.

Ляшко переконаний, що європейські чиновники прийняли відповідне рішення, бо хочуть купувати український металобрухт, а не готові вироби.

Політик нагадав, що після того, як команда Радикальної партії добилася ухвалення закону про підвищення мита на вивіз металобрухту, Єврокомісія тиснула на українську владу, щоб його скасували. «Їм це не вдалося, тому вони мстяться нашим виробникам – розпочали сумнівне розслідування і запровадили мито. Очевидно, що постраждають від цього 300 тисяч українців, які працюють у галузі», – повідомив Ляшко.

«В очах європейців Україна – це сировинна колонія, де можна за копійки купувати сировину. Ми не станемо сильними, поки не почнемо відстоювати власні інтереси. Я вимагаю від влади розпочати реалізацію нашого плану розвитку економіки, який передбачає, зокрема, протекціоністську політику щодо вітчизняного виробника. Наш закон «Купуй українське, плати українцям» забезпечить державними замовленнями наших металургів», – наголосив лідер РПЛ.

«Захистити людей праці – мій обов’язок. Я зроблю усе можливе, щоб українці мали роботу і можливість достойно жити у рідній країні», – пообіцяв політик.

Нагадаємо, лідер РПЛ Олег Ляшко, як і обіцяв, вибив кошти на зарплати гірникам державних підприємств, які заборгувала держава за понад 3 місяці.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...