“Єврооптимісти” лобіюють інтереси Пінчука у парламенті, – Лозовий

Народні депутати із парламентської групи “Єврооптимісти” лобіюють політичні інтереси олігарха Віктора Пінчука у Верховній Раді.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

“Європінчукісти.

Просто факти:

1. Виступають ЗА продаж української землі.

2. Виступають ЗА продаж українського лісу.

3. Більшість з них пройшла за списком однієї партії, але перебігши до іншої, не мали честі скласти мандат.

4. Паразитують на дітях із синдромом Дауна, перекручуючи метафору “урядові дауни”.

5. Доводять, що віце-прем’єр з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе не має відношення до проросійського олігарха Віктора Пінчука. Це при тому, що до обрання в парламент Климпуш-Цинцадзе працювала в його фонді.

6. Виступ від свого об’єднання “єврооптимісти”, цинічно говорячи про деолігархізацію, довіряють депутату від БПП Олексію Мушаку, родичу земельного олігарха Андрія Веревського, в минулому – депутата від Партії регіонів.

7. Вони не гидують товариством такої екзотичної соратниці як Надія Савченко, чиє промосковська єство давно стало очевидним для усіх.

8. Вони поливають брудом нас – тих, хто захищає українську землю, украінський ліс, українську економіку, зрештою, українську Соборність. Адже ми проти путінського сценарію знищення країни, який реалізовують медведчуки-пінчуки-бойки-тимошенки (до речі, депутати з її фракції теж брали участь у “єврооптимістичному” водевілі).

9. Вони сороміцьки мовчать, коли їх просять прокоментувати проросійські заяви їхнього патрона Пінчука. Або навіть говорять про нього компліментарно і намагаються виправдати”, – написав народний депутат. 

1

“Консерви Пінчука – розкрились остаточно. Особливо зворушливо в цій компанії виглядає Савченко.

Зверніть увагу, яка тут кількість політичних ренегатів, які проходять за списком однієї партії, але перебігають в іншу”, – наголосив парламентар.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що народний депутат Сергій Льовочкін спробує вдруге створити власний політичний проект після розколу “Опозиційного блоку” на дві структури.

Сама ж партія “Опозиційний блок” припиняє існування та буде поділена на дві нові політичні структури під керівництвом основних бенефіціарів. З одного боку – це Сергій Льовочкін, Дмитро Фірташ і Юрій Бойко, а з іншого – Рінат Ахметов та його команда.