ЄС може розглянути нові санкції проти Сирії у разі повторення хімічних атак

Європейський союз готовий розглянути нові санкції проти влади Сирії через застосування хімічної зброї.

Про це йдеться в заяві Високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні, пише УНІАН.

“У липні 2017 року і в березні 2018 року ЄС ввів додаткові обмежувальні заходи щодо високопоставлених сирійських чиновників і науковців через їхні ролі в розробці та застосуванні хімічної зброї та завжди готовий розглянути питання про введення подальших санкцій при необхідності”, – йдеться в заяві.

Могеріні повідомила, що ЄС був проінформований про удари США, Франції і Великобританії по об’єктах хімічної зброї в Сирії.

“Ці конкретні заходи були прийняті з єдиною метою запобігти подальшому використання сирійським режимом хімічної зброї та хімічних речовин для вбивства власного народу”, – зазначила вона.

За словами Могеріні, ЄС підтримує всі зусилля із запобігання застосування хімічної зброї.

Нагадаємо, Франція оприлюднила доповідь про ймовірне застосування хімічної зброї в сирійському місті Дума 7 квітня.

Раніше постійний представник Сирійської Арабської Республіки при ООН Башар Джаафарі заявив, що отруйні речовини, що застосовувалися в ході конфлікту у Сирії, були незаконно ввезені в країну з Лівії при сприянні Великобританії, Саудівської Аравії, США, Туреччини і Франції.

Американські ЗМІ оприлюднили аналізи людей, які перебували в епіцентрі хіматаки у сирійській Думі. Зразки дали позитивні результати на хімікати, в більшості випадків на хлор та нервово-паралітичну речовину.

Раніше інформувалося про 70-100 загиблих внаслідок хімічної атаки в Сирії. Волонтерська рятувальна служба «Білі каски» заявила, що внаслідок хімічної атаки постраждали понад 1000 людей і вже підтвердили 70 смертей, проте, вже з’явилися заяви і про більш як 150 загиблих.

Зазначимо, що у мережі з’явилося жахливе відео жертв хімічної атаки у Сирії.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...