Екологи та моряки розповіли про катастрофічні наслідки будівництва Кримського мосту

На зло міжнародному праву, усупереч інженерним пересторогам, незважаючи на фінансові витрати і наплювавши на все живе в азовських водах, росіяни таки запустили скандальний Кримський міст.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Тепер фактично на горлі Азовського моря з’явився зашморг у вигляді 19-кілометрового мосту, бо дамбу для нього будували, максимально засипаючи протоку. На думку екологів, це може задушити Азовське море, адже дуже скоро саме через Кримський міст течія в протоці послабиться, а згодом Азовське море почне опріснюватися і може перетворитися на чорноморську затоку.

Своєю чергою, це загрожує знищенням азовських дельфінів, яких залишилося дуже мало і жити вони можуть лише в солоній морській воді.

Під загрозою опинився і острів Тузла, який буде отримувати ще сильніші штормові удари.

При цьому не менше стривожені моряки. У районі мосту є поворот судно-плавного каналу. Нова переправа уже значно ускладнила проходження кораблів, а враховуючи складність навігації і малу висоту самого мосту, деякі вантажні судна під ним посто не пройдуть. Велике судноплавство в Азовському морі фактично знищене. Україна просто змушена буде шукати інші, довші й дорожчі шляхи перевезення товарів із регіону. Ну а це, відповідно вдарить по кишені кожного.

Але страх від побудови мосту насправді ніщо порівняно з небезпекою, що цей фантастичний пам’ятник корупції може просто впасти і перегородити гирло взагалі. Наразі інженери бояться пускати по ньому поїзди.

Міст будували три роки. Та тричі відкладали відкриття через вкрай непевні опори, які провалювались у підступні азовські плавуни.

Нагадаємо, що у США встали на захист свого журналіста, який закликав підірвати Керченський міст.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...