Екіпажі бойових машин Морської піхоти ЗСУ потребують аптечки невідкладної допомоги

Бригаді Морської піхоти Збройних Сил України потрібні 25 групових аптечок для екіпажів бойових машин.

Про це пише волонтер Анна Гвоздяр на своїй сторінці у Facebook.

“За останні роки я бачила тисячі поранених, сотні вкрай важких.

Одні з найважчих ті, які дістали хлопці перебуваючи в бойових машинах: численні опіки, ампутації, переломи, відповідно й смерть внаслідок травм несумісних з життям, інвалідність через те, що біля екіпажу 3-5 чоловік не завжди поряд є медик.

Зважаючи на загострення ситуації на Сході, бригада Морської Піхоти Збройних Сил України попросила допомоги з груповими аптечками для екіпажів бойових машин в кількості 25 штук.

Почнемо з цього, але я надіюсь і інші волонтери підхоплять ініціативу та допоможуть такими аптечками для своїх підшефних.

Оптимальна вартість однієї аптечки складає 3500 грн.

В неї входить підсумок (бажано яскравого кольору), турнікети, джгути, бандажі та перевязувальні матеріали, стерилізуючі серветки, протиопікові бинти, хлоргексидин, ножиці на групу.

Вартість 25 аптечок (на 100 чоловік): 87 500 грн.

Це набагато дешевше, ніж лікування від важких травм, та ніщо проти врятованих життів наших захисників, чиїхось синів, батьків, чоловіків.

Картка для допомоги – 5168 7572 9261 8982 (Бахвалова Світлана) – тактичні медичні рюкзаки, допомога екіпажам реанімобілів.

PayPal: [email protected]

Або приносьте на вулицю Патріса Лумумби ( Іоана Павла II) 4-6, “Народний Тил”, – написала волонтер.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що у вестибюлі столичної станції метро Золоті ворота відкрилася виставка “Втрачений дім”, присвячена дружбі тварин і бійців АТО.