Фейки про Радикальну партію покликані відволікти увагу від важливих питань, – Мосійчук

Припущення про змову Радикальної партії Олега Ляшка із парламентською більшістю є інсинуаціями, покликаними заповнити інформаційний простір та затінити дійсно злободенні питання соціально-економічної політики. 

Про це член парламентської фракції політсили Ігор Мосійчук сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

“Коментарі деяких, так званих, «політичних експертів», щодо імовірних домовленостей влади за участі Радикальної партії Олега Ляшка, є просто інформаційним «вкидом».

Подібні фейки продукуються з єдиною метою: відволікти увагу від дійсно важливих тем, таких як вирішення ситуації із блокадою окупованих територій, підвищення соціальних стандартів, проведення судової реформи та розвиток промисловості”, – запевнив народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що представники Генеральної прокуратури та СБУ прийшли з обшуками в офіс Дніпропетровського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка та в центральний офіс корпорації S.Group, яка належить родині представника парламентської фракції партії, народного депутата Сергія Рибалки.

Політик назвав черговий обшук спробою тиску на парламентську команду Радикальної партії Олега Ляшка через принципову позицію політсили у питаннях національної економічної та правової політики.