Єгипетський політик заявив, що гвалтувати жінок у відвертому одязі – “національний обов’язок”

Єгипетський політик Набіх аль-Вахш заявив, що гвалтувати жінок у відвертому одязі – це “патріотичний та національний обов’язок”.

Про це він сказав, виступаючи в ефірі національного телеканалу, – передає Breitbart. Набіх аль-Вахш заявив, що жінки у відвертому одязі мають бути покарані. Говорячи про відвертий одяг, він відзначив, що таким є, наприклад, джинси з дірками.

“Вам подобається дивитися на дівчат, які ходять вулицями, показуючи половину свого тіла? Я вважаю, що коли дівчина розгулюю у такому вигляді, це патріотичний і національний обов’язок – згвалтувати її”, – заявив політик.

Цю заяву він зробив під час обговорення на телебаченні закону про проституцію. Слова аль-Вахша обурили глядачів та викликали негативну реакцію по всій країні. До суду подали позов на самого політика та на телеканал.

Цей скандал став продовженням резонансного розслідування про те, що Каїр є найбільш небезпечним мегаполісом світу для жінок в останні роки.

Нагадаємо, раніше у Європарламенті ухвалили рішення провести термінові дебати через повідомлення співробітниць органу щодо сексуальних домагань з боку євродепутатів.

загрузка...
Загрузка...