Директор розвідки США звинуватив Китай в кібершпіонажі

Китай здійснює кібершпіонаж проти США та інших іноземних цілей.

Про це заявив директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер, – пише Еспресо.TV.

У поширеній в четвер спільній доповіді спецслужб США про кіберзагрози йдеться, що “Пекін продовжує здійснювати кібершпіонаж проти уряду США, наших союзників і американських компаній після того, як у вересні 2015 року були досягнуті домовленості в кіберсфері між КНР і США”.

“Приватні експерти з безпеки продовжують помічати кіберактівность з боку Китаю, хоча її рівень скоротився і немає підтверджень, що вкрадені дані використовувалися для комерційної вигоди”, – стверджують автори доповіді.

Як зазначається в документі, “Пекін також вибірково використав кібератаки проти іноземних цілей, які, можливо, на його думку, погрожували внутрішній стабільності Китаю і легітимності його режиму”.

“Китай продовжує інтегрувати та оптимізувати свої методи і можливості в кіберсфері в єдиний елемент, який все складніше буде розпізнати і якому буде складніше протидіяти”, – йдеться в доповіді.

Тим часом, торкаючись російської хакерської атаки під час виборчої кампанії в США, Клеппер знову заявив, що розцінює ці зусилля як спробу підірвати демократію США і вплинути на вибори.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...