Двоє депутатів Рівненської облради втратили мандати за наполяганням виборців, – Свисталюк

Двох депутатів Рівненської обласної ради, які обиралися від Радикальної партії, а згодом стали «тушками», позбавили мандатів за наполяганням виборців.

Про це у коментарі виданню ІНФОРМАТОР повідомив перший заступник Рівненської облради, представник РПЛ Сергій Свисталюк.

Раніше сьогодні стало відомо, що Рівнeнська ОВК позбавила мандатів двох депутатів-«тушок». У вересні цього року депутати Рівненської облради Володимир Ковальчук та Андрій Сайчук написали заяви про вихід зі складу фракції Радикальної партії та з самої партії.

Свисталюк зазначив, що Радикальна партія не має жодного відношення до позбавлення мандатів двох депутатів, а місця у Рівненській облраді вони втратили через ініціативу виборців, які зібрали підписи для їх відкликання.

«Радикальна партія не має жодного відношення до того, що вони втратили мандати. Це зробила ініціативна група громадян, які не погодилися з відходом «тушок» від програмних засад. На зборах виборці самостійно прийняли рішення відкликати цих депутатів. Ініціативна група зібрала в межах області понад 5,5 тисяч підписів за відкликання цих двох «тушок» з обласної ради», – розповів він.

За словами Свисталюка, якщо процедура буде доведена до логічного завершення і двоє депутатів Рівненської обласної ради остаточно втратять свої повноваження, це буде прецедент для України, оскільки раніше за ініціативою громадян ніколи не відкликалися місцеві депутати.

Нагадаємо, заступник лідера Радикальної партії Андрій Лозовий вимагає пільгових тарифів на комуналку для української церкви.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...