Дуров прокоментував інформацію про перенесення в Іран частини серверів Telegram

Засновник Telegram Павло Дуров прокоментував інформацію про перенесення в Іран частини серверів месенджера.

Дуров спростував подібні чутки, зазначивши, що іранська влада, можливо, мала на увазі так звані CDN-провайдери, які використовуються для прискорення обміну інформацією та не зберігають відомості про користувачів і їх листування.

Основні сервери месенджера, як стверджує Павло Дуров, “ніколи не будуть” переміщатися “в країни з інтернет-цензурою”.

Як зазначає Радио Свобода, про те, що Telegram нібито переніс частину своїх серверів на територію Ірану, раніше заявив міністр інформації і масових комунікацій цієї країни Махмуд охоронна сигналізації. Він зазначив, що це сталося після кількох зустрічей представників іранської влади з менеджерами Telegram. Дуров припустив, що заява є “черговою фейковою новиною або неправильним перекладом”.

Щомісячна аудиторія Telegram в Ірані становить близько 40 мільйонів чоловік. У 2015 році влада заблокувала месенджер, однак пізніше повернула доступ до сервісу. Після цього від Дурова зажадали зберігати листування іранських користувачів на території країни. Незважаючи на те, що засновник Telegram відмовився виконувати цю вимогу, месенджер продовжив працювати.

Нагадаэмо, з цього року користувачі мессенджера отримали можливість в особистому листуванні обмінюватися повідомленнями з фото і відео, які самознищуються.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...