ДСНС перевірила ТРЦ, кінотеатри і школи, та вимагає призупинити роботу 125 об’єктів

ДСНС просить суди призупинити роботу 125 об’єктів через порушення пожежної безпеки, виявлені у ході перевірок ТРЦ, кінотеатрів і шкіл.

Згідно з повідомленням ДСНС, станом на 18 квітня служба провела позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 3 тис. 239 закладах, з них: у 2 тис. 379 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 136 закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 724 торговельних підприємствах та культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнули 3 тис. 199 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

Також за результатами перевірок подано до адміністративного суду 125 позовних заяв на призупинення експлуатації об’єктів.

У відомстві наголосили, що під час перевірок об’єктів виявлено 11 тис. 964 порушення, з них 3 тис. 716 порушень не усунуто протягом попередніх років.

Серед популярних порушень називається відсутність або несправність автоматичних систем протипожежного захисту, зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання. Крім цього, значна кількість будівель потребує заміни або ремонту систем електропостачання, перепланування шляхів евакуації та обладнання первинними засобами пожежогасіння.

Зазначимо, питання пожежної безпеки почало широко обговорюватися в Україні після інциденту у російському Кемерові. Зокрема, журналісти перевірили, чи безпечно у  торгових центрах нашої країни, крім цього з’ясувалося, що на одній із станцій столичного метро порушені усі можливі норми безпеки.

Крім цього, у ДСНС допускали застосування сили для перевірки об’єктів щодо пожежної безпеки.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...