Дружина Россошанського озвучила несподівану версію щодо розслідування вбивства Ноздровської

Дружина підозрюваного у вбивстві української правозахисниці Ірини Ноздровської Юрія Россошанського – Ольга назвала свою причину зізнання чоловіка.

Так, жінка вважає, що її чоловік міг обмовити себе в обмін на амністію сина – Дмитра, який збив на смерть молодшу сестру юристки Світлану, – повідомляє Апостроф.

За словами жінки, Юрій зателефонував їй після затримання.

“Я його питаю: “Юро, навіщо ти зізнався на суді в убивстві Ірини Ноздровської? Навіщо ти себе обмовив?” А він мені відповідає: “Не переживай, ти під охороною”. Я йому кажу: “Юро, ти в собі? Тебе що, обкололи чимось?”. А він знову мені про охорону… Пізніше з’ясувалося, що мені дійсно надали охорону”, – сказала вона.

Ольга вважає, що цей дзвінок був натяком на те, що він свідомо прийняв таке рішення.

“Чоловік найбільше на світі любить наших дітей і заради них готовий на все. На жаль, домогтися звільнення Діми шляхом судових позовів ми не змогли. Тому Юра міг укласти угоду з кимось із великих чинів в поліції в обмін на амністію для Діми. А що робити, якщо справедливості у нас в країні немає? Втім, я вважаю, що Юра марно приніс себе в жертву”, – додала вона.

Жінка впевнена, що поліцейським вигідно звалити всю провину на Юрія, мовляв, швидко розкрили таку гучну справу.

“Вони (поліцейські, – ред.) можуть пообіцяти все що завгодно. А потім забудуть про свої слова. І будуть мої чоловіки сидіти в тюрмі до нескінченності…” – підсумувала Ольга.

Раніше Антон Геращенко розповів подробиці про зустріч Россошанського з Ноздровською у день її загибелі, згідно з якими трагічний інцидент трапився через випадковість і його смерті юристки могло б і не бути.

Нагадаємо, про зникнення Ноздровської, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП, стало відомо 31 грудня. Згодом, тіло жінки знайшли у Вишгородському районі поблизу Києва.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...