Донька загиблого героя АТО отримала землю в Пущі-Водиці попри атаки рейдерів

Оболонський районний суд Києва визнав незаконним свідоцтво права власності на будинок, який два брати збудували на землі, призначеній для доньки загиблого полковника Нацгвардії.

Два брати, Сергій Бринзак і Сергій Слєпак, незаконно збудували собі будинок в Пущі Водиці, що під Києвом, на території ділянки, яку бабуся Раїса Сидоренко купила для онуки Олени Бойко.

Батько Олени, Юрій Бойко (позивний НЕМО) загинув у серпні 2014 року під Іловайськом, тому бабуся вклала всі накопичені за життя кошти, щоб забезпечити напівсироту – онуку майбутнім.

Більше того – в ухвалі є пункт про знесення будинку, а це підтверджує факт його незаконної побудови.

1

Проте, ні Сергій Слєпак, ні Сергій Бринзак на судове засідання не з’явилися.

Щоб довести своє право на законно куплену ділянку землі, в Раїси Сидоренко пішло цілих два роки.

За цей час брати так заплуталися в своїх показах, що одночасно визнали право власності на будинок.

“За час судових засідань можна було викликати декілька десятків свідків, однак цього не було зроблено. Чому воно не було так зроблено: тому, що ні Бринзак, ні Слєпак не з’являлися на судове засідання. Їх представники приходили до суду, але не могли пояснити нічого по матеріалах справи, вони плутали, коли які були рішення”, – пояснила адвокат Дар’я Козій.

1

Також адвокат зазначила, що будинок експлуатується незаконно: “Навіть якщо подивитися на цей будинок – це досить непридатна для життя споруда, до якої підведено газ.

Тобто, в матеріалах даної справи немає жодної інформації про те, що будинок був введений в експлуатацію. Без введення в експлуатацію неможливо було підводити газ. Це наразі аварійно-небезпечна будівля і для сусідів”.

Сама ж бабуся Раїса Сидоренко каже, що земля у Пущі Водиці, де знаходиться ділянка, завжди була ласим шматком для рейдерів, але вона готова доводити свою правоту в судах за своє законне майно.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що волонтер збирає кошти на тактичне спорядження для розвідників морської піхоти.