Донька Скрипаля відмовилася від допомоги Росії та контактів з сестрою

Дочка екс-співробітника ГРУ Юлія Скрипаль, яку знайшли отруєної у Солсбері, попросила свою двоюрідну сестру Вікторію не приїжджати до неї, а також не намагатися вийти на контакт.

“Російське посольство люб’язно запропонувало мені допомогу у будь-який спосіб, але на даний час я не хочу користуватися їхніми послугами. Але якщо я зміню свою думку, я знаю, як з ними зв’язатися”, — йдеться у заяві Скрипаль.

“Я у безпеці, і мій стан покращується, але у мене ще немає стільки сил, щоб дати повне інтерв’ю ЗМІ. Сподіваюся, одного разу я це зроблю”, – сказала Скрипаль.

Як відомо, російського шпигуна-перебіжчика госпіталізували 3 березня, після чого Британія звинуватила РФ у порушенні Конвенції про заборону хімічної зброї та запровадила санкції, виславши з країни російських дипломатів. Крім цього російських дипустанов вислали з цілого ряду країн Європи. У Британії такі дії назвали найбільшою колективною висилкою російських розвідників, яка коли-небудь відбувалася.

Раніше ЗМІ також повідомили, що колишньому полковнику ГРУ та його доньці запропонують можливість жити в США під новими іменами, а будинок у Солсбері, де жили вони жили, знесуть.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...