Донька Трампа використовувала приватну пошту для роботи з документами Білого дому, – ЗМІ

Іванка Трамп, донька президента США Дональда Трампа і співробітниця Білого дому, у 2017 році використовувала особисту електронну пошту для робочої переписки.

За даними видання The Washington Post, йдеться про сотні листів співробітникам Білого дому та іншим посадовцям, – передає Громадське.

Зазначається, що листи Іванка Трамп надсилала співробітникам Білого дому, членам уряду (Конгресу – ред.) і своїм помічникам. При чому багато хто з помічників порушували правила поводження з документами публічного характеру.

Службовці з питань етики Білого дому дізналися про неодноразове використання особистої пошти Іванки під час розгляду листів, зібраних минулого року п’ятьма відомствами уряду США, щоб відповісти на позов публічних документів.

«Виявилося, що протягом більшої частини 2017 року вона часто обговорювала чи передавала офіційні справи Білого дому, використовуючи приватну електронну пошту з доменом, який вона поділяє з чоловіком Джаредом Кушнером», – йдеться у повідомленні.

Новина викликала стурбованість у деяких радників президента Трампа. Адміністрація президента поки не відповіла на питання видання стосовно листування Іванки Трамп.

Минулого року компанію Іванки Трамп звинуватили у використанні впливу Білого дому на бізнес.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...