Дніпровський військовий госпіталь був переданий в обмін на новий шпиталь, – Бірюков

Територія Дніпровського військового госпіталю було передано комерційним структурам в обмін на будівництво нового шпиталю, надання медичного обладнання і квартир для його співробітників.

Про це заявив в ефірі телеканалу 112 Україна радник президента України Юрій Бірюков.

“У березні було укладено дуже складний договір. Вони повинні були надати якусь кількість медичного обладнання, яке-то кількість квартир, збудувати новий шпиталь, а в обмін їм надавалась територія 7-го військового містечка, де знаходиться госпіталь”, – повідомив Юрій Бірюков.

За словами радника президента, доступ до прав на територію госпіталю були надані вже після того, як компанія передала обладнання і майна на 45 млн гривень. Після цього територія лікарні була передана у заставу ВТБ-Банк, який, у свою чергу, передав його БТА.

“І банки почали вимагати від Міністерства оборони звільнити територію госпіталю. У 2013 році госпіталь був у стані ліквідації, і в 2014 році, коли почалася війна, вони відновлювали свої ресурси, штатні посади”, – додав Юрій Бірюков.

Нагадаємо, в квітні 2016 року Господарський суд Дніпропетровської області за втручання військової прокуратури визнав право власності держави на військовий госпіталь в Дніпрі, який був відчужений ряду комерційних структур з РФ і Донецької області.

Раніше повідомлялося, що Полтавський військовий шпиталь залишається без ліків і ремонту через саботаж керівництва.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...