Для перемоги потрібно встановити контроль над кордоном, – Мосійчук

Для перемоги на східному фронті потрібна політична воля і вирішення питання кордонів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

“Як тільки буде перекрито українсько-російський кордон, до агресора перестануть надходити нові найманці і боєприпаси, ми впродовж кількох місяців зможемо звільнити окуповані території. Влітку 2014 року ми вже були дуже близько до звільнення Донецька і Луганська, і нам завадило лише вторгнення російських регулярних військ із важкою технікою”, – заявив Мосійчук в ефірі радіо “Ера”.

Активісти вже підняли питання блокади окупованих територій, але за словами політика цього замало, потрібно нарешті ухвалити Закон про окуповані території та Закон про десепаратизацію.

“Всі ті, хто зі зброєю в руках або політично виступали проти української державності, мають бути уражені в правах. Ми мусимо лікувати Україну від сепаратизму, і при цьому не потрібно боятись жорстких заходів. Десепаратизація – це обов’язкова умова повернення окупованих територій”, – зазначив Ігор Мосійчук.

За словами політика, на дипломатичному фронті ми маємо нарешті почати використовувати інструменти, які нам дає Будапештський меморандум.

Реакція Великої Британії та США на постанову Радикальної партії Олега Ляшка про втрату чинності приєднання України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї, довела дієвість цього методу.

“Мінський формат вже давно не дає нічого, окрім трун, що вертаються в українські міста і села. Час міняти стратегію”, – підсумував Мосійчук.

Нагадаємо, раніше політик заявив, що Юлія Тимошенко несе персональну відповідальність за діяльність бурштинової мафії на Рівненщині.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...