Діти із зони АТО зможуть отримати новий статус

Діти, які у період здійснення антитерористичної операції не досягнули 18 років, зможуть отримати статус дитини, яка постраждала y результаті військових дій і збройних конфліктів.

Отримання статусу постраждалого передбачене змінами, внесеними до постанов Кабінету Міністрів від 24 вересня 2008 № 866 та від 5 квітня 2017 № 268 на засіданні Уряду 11 квітня, – повідомляє Ліга.

Також до дітей, які постраждали в результаті військових дій і збройних конфліктів, віднесені діти, виявлені місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування і не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, або які не проживають в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення.

Крім того, органи опіки та піклування уповноважені приймати рішення про надання статусу дитини, яка постраждала в результаті військових дій і збройних конфліктів, або відмовляти в наданні такого статусу за результатами розгляду комісією з питань захисту прав дитини наданих заявником документів.

Нагадаємо, нещодавно волонтери також повідомили про скрутне становище літніх людей у будинках престарілих в ОРДЛО. Згідно з їхньою інформацією, станом на 2015 рік у будинках престарілих в ОРДЛО від голоду померло 800 людей. Також, голова військово-цивільної адміністрації Донеччини Павло Жебрівський заявив, що Україна може виплачувати пенсії на окупованому Донбасі через посередництво Червоного Хреста.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...