Дії Савченко легалізують незаконні інституції терористів ЛДНР, – Мосійчук

Поїздки народного депутата від “Батьківщини” Надії Савченко на окуповані території та ведення переговорів із лідерами незаконних воєнізованих формувань є виконанням російського плану із легітимізації цих структур. 

Про це у прямому ефірі телеканалу 112-Україна заявив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

“Визволення будь-кого, якщо не здійснюється ціною поразки країни у війні, – це плюс. Однак, візит Надії, окрім позитивних моментів, по суті легітимізує і виводить на дипломатичний рівень бойовиків, які убивали і катували українських заручників.

Це вигідно Москві, адже господар Кремля усюди заявляє, що війна на Донбасі – внутрішньоукраїнський конфлікт, і закликає вести повноцінні переговори із терористами”, – заявив політик.

Парламентар зазначив, що інтереси нації та держави повинні бути на першому місці для політика.

Ігор Мосійчук також відзначив, що Мінські переговори – це мертвонароджене дитя української дипломатії, і потребує негайної заміни на переговори Будапештського формату.

“Для мене цей ефір був одним з найтяжчих, адже вперше довелось дебатувати з ФСБ”, – прокоментував Ігор Мосійчук відвідини каналу та дискусію із Надією Савченко у дописі на Facebook.

Нагадаємо, раніше колега Ігоря Мосійчука, народний депутат Андрій Лозовий назвав геноцидом підвищення цін на електроенергію для українців.

Політик нагадав, що Радикальна партія Олега Ляшка тривалий час вимагає прийняття закону про те, що склад НКРЕ КП має формуватися відкрито та прозоро Верховною Радою, і так само має формуватися тариф на електроенергію.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...