Депутати закликають запровадити медичне обстеження для кандидатів у президенти України

Хочеш в Президенти – доведи, що ти не є психічнохворим і наркозалежним. Такий законопроект найближчим часом обіцяє зареєструвати лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

“Подивіться, сьогодні вже ледь не 50 кандидатів у Президенти. Половині з них в дурку треба, а не в Президенти. Тому я вимагатиму, щоб кожен, хто балотується на цю посаду, пройшов наркологічне обстеження: чи не нюхає наркоту, чи не колеться, а також – обстеження у психіатра”, – заявив Ляшко.

Політик наголосив, що керувати країною – величезна відповідальність, тому вимоги до кандидатів на посаду голови держави, на його думку, мають бути суворішими, – передає прес-служба РПЛ.

“Президентські вибори – не гра з людськими долями, особливо – в такий складний час. А сьогодні кожен наркоша, алкаш, психічнохворий лізе в Президенти, бо хоче погратися. Для них це гра, а для мене – не гра, коли йдеться про долю 45-мільйонної нації. Тому хай пройдуть для початку обстеження, щоб подивитися, скільки вони наркоти за життя винююхали, а потім хай українці вирішують, чи можуть ці кончені наркомани йти в Президенти”, – наголосив він.

Нагадаємо, директор НАБУ фальсифікує звинувачення проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, щоб завадити йому перемогти на президентських виборах.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...