Депутати вважають неприйнятним організацію виборів президента РФ в Україні

Народні депутати засуджують відкриття виборчих дільниць для громадян РФ у російських дипломатичних представництвах на території України.

Про це повідомляють кореспонденти ІНФОРМАТОРа з Верховної Ради.

Свої коментарі журналістам надали народні депутати Дмитро Лінько, Борислав Береза, Андрій Білецький та Дмитро Білоцерківець.

Член фракції Радикальної партії Дмитро Лінько заявив, що він разом з однопартійцями у 2015 році зареєстрував постанову про розірвання дипломатичних стосунків з Російською федерацією і проведення майбутніх виборів є черговим приводом для таких рішучих дій.

На його думку те, що в Україні будуть організовані вибори президента РФ на території дипломатичних представництв є неприйнятним, оскільки керівництво Росії  та кандидати у президенти не визнають суверенітету і територіальної цілісності України.

Позафракційний Борислав Береза іронізує, що громадяни країни-сусіда матимуть право проголосувати на території диппредставництв їх Батьківщини, однак він не певний що вони зможуть скористатися цим правом.

Народний депутат від фракції БПП Дмитро Білоцерківець засудив проведення виборів президента РФ на території України, однак зауважив, що реагувати на такі дії керівництва Росії має вітчизняне МЗС.

Андрій Білецький анонсував акцію під усіма російськими дипломатичними представництвами та блокування їх роботи в Україні 18 березня. Він переконаний, що суспільство має звернути увагу на нелегітимні вибори президента Росії, які відбуваються на окупованій українській території.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що у МВС прокоментували заяви націоналістів про наміри блокувати російські дипломатичні установи.