Депутати від “Батьківщини” прогуляли найбільшу кількість засідань Київради

8 депутатів Київради від “Батьківщини”, включно з головою фракції Володимиром Бондаренком, працюють надзвичайно неефективно й не голосують у понад 50% випадків.

Про це йдеться у розслідуванні громадського руху “Чесно”.

Голова фракції «Батьківщина» Володимир Бондаренко міг би втратити мандат: його від подолання 50% бар’єру врятувала письмова реєстрація на одному засіданні (Бондаренко пропустив 15 з 31 засідання).

Якщо ж депутат пропускає 50% і більше засідань за повний рік каденції, то він, згідно з чинним законодавством, може втратити мандат.

За попередньої каденції Володимир Бондаренко також був прогульником і пропустив тоді понад 80% засідань.

Однак, Бондаренко не лише не планує складати мандат. Він залишається головою комісії з питань ЖКГ і як депутат, який би мав організовувати роботу комісії, був відсутній на 35% засідань.

1
Інфографіка – Чесно

Наявність картки у слоті реєстраційної системи Київради ще не означає, що депутат голосував. Цю картку за нього могли вставити в систему однопартійці чи навіть помічники.

Дуже часто такі депутати від “Батьківщини” як Олександр Березніков, Валерій Гуманенко, Ганна Свириденко, Володимир Старовойт та Анатолій Шаповал реєструються, але не голосують.

1
Інфографіка – Чесно

Варто зауважити, що в обов’язки депутата входить голосувати «за», «проти» або утримуватися. Такої участі у голосуванні, як «не голосував» регламентом Київради не передбачено.

Не виключено, що картка депутатів просто перебуває в слоті й фіксує присутність, коли насправді депутата на місці нема.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Сергій Власенко отримав 7,5 мільйонів гривень доходу від зятя Юлії Тимошенко Артура Чечоткіна у зв’язку з відчуженням нерухомості.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...