Депутати Лінько і Дейдей передали допомогу захисникам Авдіївки

Народні депутати Євген Дейдей і Дмитро Лінько разом з волонтерами передали нову форму, взуття та іншу допомогу військовослужбовцям і бійцям полку «Київ», які перебувають на передовій поблизу Авдіївки.

Про це Дейдей повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Все найкраще – нашим бійцям! Разом з братами по зброї – депутатом від Радикальної партії Дмитром Ліньком і засновником фонду «Стрічка Надії» Олексієм Кошевцем, та з волонтерами привезли нову форму, взуття і засоби гігієни добровольцям, бійцям Збройних сил і полку «Київ», які захищають Авдіївку», – написав депутат.

«Хлопцям дуже важлива наша підтримка. Коли вони відчувають, що за них вболіває вся країна, переносити жахи війни стає набагато легше», – додав він.

Дейдей також повідомив, що на місці вони обговорили проблеми бійців і мирного населення, та будуть вирішувати їх по мірі можливостей.

Нагадаємо, народний депутат Євген Дейдей взяв участь у акції протесту під будівлею НАБУ, де представники Радикальної партії та ряду патріотичних організацій вимагали арешту екс-регіонала Сергія Льовочкіна.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...