Депутатку від “Свободи”, яка цитувала Гітлера, звільнили з роботи у школі

Депутата Львівської міськради від “ВО “Свобода” Мар’яну Батюк, яка опинилась в  центрі скандалу через пост у соцмережі із привітанням Адольфа Гітлера, звільнили з посади заступника директора школи.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на мера Львова Андрія Садового.

“Заступниця директора школи, яка публічно захоплюється Гітлером, звільнена з роботи”, – написав він у соцмережах.

Садовий пояснив, що “свободівка” Мар’яна Батюк стверджувала, що її акаунт у Facebook зламали, але перевірити це не дозволила.

“Батюк від пропозиції надати доступ ІТ-спеціалістам для перевірки цієї версії відмовилась двічі”, – написав Садовий.

Він додав, що вчителька має на це право.

“А наше право не допускати до львівських дітей вчителів (тим більше істориків!), для яких Гітлер – це герой”, – написав Садовий.

У прес-службі ВО “Свобода” відзначили, що Батюк оскаржуватиме своє звільнення.

“Мар’яна стверджувала і особисто коментувала, що її сторінку було зламано. Своє звільнення вона оскаржуватиме у суді, де доводитиме свою невинуватість”, – сказала речник партії Христина Равлюк.

На запитання про те, чому Батюк відмовилася надати доступ до своєї сторінки ІТ-спеціалістам для перевірки правдивості своїх слів, Равлюк сказала: “У судовому порядку вона оскаржуватиме і там даватиме пояснення”.

Нагадаємо, що політична сила “ВО “Свобода” опинилась в  центрі скандалу через пост із привітанням з днем народження Адольфа Гітлера, поширений на Facebook-сторінці депутата Львівської міської ради від “ВО “Свобода” Мар’яни Батюк.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...