Депутат звернувся до омбудсмена з проханням встановити місце знаходження та стан здоров’я Карпюка

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук звернувся до уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Валерії Лутковської з проханням з’ясувати подробиці перебування українського політв’язня Карпюка в Росіїї.

Наразі українській громадськості нічого не відомо про стан здоров’я і місце перебування політв’язня Кремля Карпюка.

“Звертаюся до Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Валерия Лутковская з проханням негайно задіяти всі можливі заходи для з’ясування місця знаходження і стану здоров’я українського політв’язня в Російській Федерації Миколи Карпюка, якого за вигаданим звинуваченнями засуджено до 22 років позбавлення волі і майже місяць тому етаповано з міста Грозний в місто Володимир. Наразі місце знаходження і стан здоров’я Миколи не відомий а ні його рідним, а ні його адвокатам”, – написав Мосійчук на своїй сторінці в Facebook.

Політик закликав омбудсмена Лутковську відвідати в ув’язненні найбільш катованих українських політв’язнів Кремля Станіслава Клиха і Миколи Карпюка і забезпечити хоча б надання їм відповідної медичної допомоги.

Нагадаємо, раніше Ігор Мосійчук повідомив, що іншого політв’язня РФ Клиха етапували до російського Челябінська, де він має відбути двадцятирічне ув’язнення.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...