Депутат закликав Німеччину зупинити будівництво «Північного потоку-2»

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав західних партнерів України перейти від слів до справи і зупинити будівництво «Північного потоку-2».

Під час звіту фракції РПЛ за 4 роки роботи у парламенті Ляшко особисто звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель, – передає прес-служба РПЛ.

«Я закликаю фрау Меркель, яка добуває останній термін, зробити добру справу для того, щоб залишитися назавжди в історії Європи і Німеччини. Зупиніть будівництво «Північного потоку-2»! Зупиніть це будівництво, яким ви саджаєте на російську наркоманську голку не тільки Німеччину, а й всю Європу. Цим ви ставите під загрозу безпеку всього світу», – зазначив народний депутат.

Політик наголосив на тому, що влада обманює українців заявами про підтримку нашої країни західними партнерами.

«Нам сьогодні президент і МЗС розповідають, які хороші заяви робить німецьке відомство іноземних справ і пані Меркель. Я закликаю наших німецьких партнерів перейти від слів до діла: не робити заяви, про які завтра усі забудуть, а робити справи, які увійдуть у віка. Або, як Герострат, який спалив храм, або, як людина, яка достойно увійшла в історію Європи і Німеччини, як Гельмут Коль, який об’єднав Німеччину», – підсумував Ляшко.

Раніше депутат заявив, що Європа підтримує нас на словах, але будує «Північний потік-2».

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...