Депутат вимагає від поліції перевірити обставини загибелі робітника на будівництві в Рівному

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий направив звернення до керівника Національної поліції щодо загибелі робітника на будівництві в Рівному.

Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook, оприлюднивши відповідне звернення.

“Як і обіцяв – направив звернення в.о. керівника Нацполіції Vadim Troyan щодо загибелі будівельника Андрія Артвінського на об’єкті депутата Рівненської міської ради від “Батьківщини” Олександра Бабата і таємничих подій з трупом загиблого, а також погроз вказаного вище депутата журналістці Інні Білецькій”, – пише Андрій Лозовий.

Нагадаємо, раніше Лозовий повідомив про те, що депутат від “Батьківщини” перевозив труп загиблого на його будівництві робітника у своєму авто аби приховати злочин.

“Чекаємо на реакцію. Буду вас інформувати”, – резюмує депутат.

Про смерть рівненського будівельника стало відомо у грудні 2016 року. Сам депутат від “Батьківщини” Олександр Бабат, який є бенефіціаром даного будівництва, послідовно відмовлявся коментувати ситуацію.

Також раніше повідомлялося, що депутат від “Батьківщини” Бабат погрожує рівненській журналістці Інні Білецькій, яка розслідує обставини смерті будівельника.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...