Депутат розповів подробиці стрілянини у пансіонаті “Джерело”

Рейдери продовжують спроби захопити лікувально-оздоровчий центр “Джерело” попри те, що заклад залишається у державній власності, а переселенці зареєстровані там офіційно.

Про це у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа сказав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько, присутній на місці подій.

“У пансіонаті “Джерело” переселенці живуть із 2014 року, вони усі офіційно зареєстровані. Загалом тут проживають близько 200 осіб, серед них – 60 дітей, 5 з яких грудні.

Уже півроку це приміщення намагається захопити адвокат В’ячеслав Гомонай. Його цікавить не так сам лікувальний заклад, як три гектари землі у Пущі-Водиці, на яких розміщений заклад.

Фонд державного майна України підтвердив, що не продавав пансіонат, а рейдери сфальсифікували документи про право власності.

Декілька днів тому у приміщенні закладу за його заявкою відключили електроенергію, однак невдовзі, на щастя, постачання електрики відновили”, – розповів парламентар.

За словами депутата, сьогодні вранці 30 осіб, найнятих рейдерами, намагалися захопити щитову у пансіонаті. Вони розбили вікна на першому поверсі й зчинили стрілянину. Внаслідок їх дій зупинилося постачання електроенергії на весь район.

“Трьох тітушок, які представлялися будівельниками, та організатора нападу уже затримали”, – додав Лінько.

Нагадаємо, сьогодні група невідомих напала на приміщення пансіонату “Джерело” у Пущі-Водиці під Києвом. Наразі волонтери займаюся відновленням постачання електроенергії, зупиненим внаслідок погрому.

У лютому цього року Дмитро Лінько повідомив, що переселенці у пансіонаті “Джерело” залишилися без теплопостачання.

Народний депутат ініціював ряд звернень та судових позовів, щоб зберегти житло для внутрішньо переміщених осіб.