Site icon ІНФОРМАТОР

Данілов закликав союзників закріпити військову допомогу Україні у законодавстві

Данілов

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов закликає країни-партнери закріпити у своїх законодавствах на довгостроковій основі продовження допомоги з озброєнням для нашої держави.

На думку чиновника, міжнародні партнери України мають:

Також секретар РНБО України наголошує, що після десятків тисяч жертв, руйнувань, воєнних злочинів та злочинів проти людяності, що продовжують чинити російські окупанти – ілюзії про можливість діалогу є помилкою.

“Ще раз хочу наголосити: Путін з його війною – це ракова пухлина. Якщо її не видалити повністю й остаточно, тільки питання часу, коли почнеться рецидив у ще гіршій формі з розповзанням метастаз по всьому тілу”, – зазначив Данілов, і поставив риторичне питання про те, чи можна домовлятися з раковою пухлиною.

Він також звернув увагу, що більша частина дороги вже позаду, проте залишається невідомим, скільки ще чекає попереду, і “саме зараз настає стратегічна точка перелому”.

Данілов попереджає, що будь-яку зупинку війни без поразки РФ буде розцінено авторитарними режимами як путінську перемогу, і “це буде сигналом до початку конфліктів і воєн на території різного роду і статусу – спочатку регіонального, а потім глобального масштабу”.

Exit mobile version