Дайте українцям молочку, а пальмову олію нехай їдять мавпи, – Ляшко

Політик підкреслив, що саме ці рішення дадуть можливість вирішити проблеми українських селян.

На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради.

“Більше року тому ми зареєстрували зміни до Конституції, під якими підписалися 187 народних депутатів. Розгляд цього надважливого рішення для розвитку українського села блокується у парламенті. Я звертаюсь до голови Верховної Ради із вимогою дати доручення відповідному комітету невідкладно розглянути цей законопроект і винести його на сесію для того, щоб назавжди закріпити право володіння українською землею за фермерами, а не транснаціональними корпораціями”, – заявив Ляшко.

Також для розвитку фермерства лідер РПЛ пропонує закріпити за селянами право успадковувати землю.

“Всім відома історія на Дніпропетровщині: не встиг господар померти, а на другий день державний реєстратор переписав землю і вкрав 20-30 років життя разом із майном. І такі випадки непоодинокі по Україні. Наш законопроект №8326 дасть можливість пожиттєво успадковувати землю і передавати її онукам та правнукам”, – пояснив народний депутат.

Заборона використання пальмової олії в молочці, на думку Олега Ляшка, дасть можливість зберегти не тільки економіку, а й здоров’я українців.

“Підприємстві завозять в Україну пальмову олію і заробляють на цьому шалені гроші. Натомість, селяни вирізають корів, бо немає  ціни на молоко, а українці замість натурального молока споживають дешеву пальмову олію. Потім десятки тисяч гривень витрачають на курси хіміотерапії. Дешева рибка – вонюча юшка! Нехай ту пальмову олію їдять мавпи, а українцям дайте можливість їсти натуральну якісну продукцію!”, – наголосив лідер РПЛ.

Нагадаємо, що Олег Ляшко прокоментував перепрофілювання трудових кадрів без підвищення зарплат.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...