Чоловік замовив виготовлення вибухівки для вбивства кума на Львівщині

Мешканець Трускавця вирішив позбавити життя свого кума.

До співробітників УВБ Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України звернувся 48-річний уродженець Хмельницької області. Чоловік повідомив, що на Львівщині планується вбивство людини, – повідомляє поліція.

З’ясувалося, що 42-річний мешканець Трускавця вирішив позбавити життя свого ж 45-річного кума, жителя того ж міста. Свій намір зловмисник вирішив втілити за допомогою радіокерованого саморобного вибухового пристрою, який мав бути прикріплений до автомобіля жертви.

PM368image001

Виготовити такий пристрій за тисячу доларів США замовник запропонував знайомому хмельничанину, який мав практику військового сапера. Усвідомлюючи суспільну небезпечність та трагічні наслідки, яких завдасть вибух, чоловік відмовився брати участь у цій кримінальній справі та відразу пішов до поліції.

PM539image004

Отримавши інформацію, працівниками поліції спільно зі співробітниками Управління СБУ у Львівській області було розроблено план дій щодо попередження цього тяжкого злочину. Співпрацюючи та виконуючи чіткі вказівки правоохоронців, заявник передав організаторові муляж вибухового пристрою з дистанційним керуванням, який він  начебто виготовив.

PM276image002

Не відмовляючись від своїх намірів, зловмисник знайшов собі поплічника – 35-річного мешканця Дрогобича. Він є раніше неодноразово судимим за грабежі, розбої, угони та знищення майна шляхом підпалу і вибуху.

PM981image003

Заручившись підтримкою такого «фахівця», замовник у нічний час заклав пристрій у джип свого кума. Наступного дня, переконавшись, що жертва знаходиться в автомобілі, змовники натиснули кнопку активації на підготовленому для цього мобільному телефоні.

PM501image007 PM12image009

Наступної миті замовника вбивства та його спільника затримали на місці злочину працівники внутрішньої безпеки, батальйону поліції особливого призначення львівської поліції і Служби безпеки України.

За замах на вбивство групою осіб львів’янам загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення. Триває слідство.

Як повідомлялося раніше, дівчина влаштувала міні-бордель у зйомній квартирі в Тернополі.