Чоловік, що влаштував стрілянину в центрі столиці Франції, раніше був засуджений на 15 років за напад на поліцейських

Чоловік, який відкрив у четвер, 20 квітня вогонь по поліцейським на Єлисейських полях і убив одного з них, був небезпечним рецидивістом, раніше засудженим на великий тюремний термін.

Про це повідомила радіостанція France Info.

“За неофіційними даними, цей 39-річний француз у 2005 році був засуджений на 15 років в’язниці за напад на поліцейських з метою їх вбивства. Народився він у Сен-Сен-Дені”, – йдеться в повідомленні France Info.

Цей чоловік у 2001 році напав на поліцейських і спробував убити їх. Він був затриманий, але втік, забравши при цьому у поліцейського, який пильнував за ним, зброю і вистрілив у нього. Надалі він був знову затриманий і засуджений в 2005 році на 15 років в’язниці за звинуваченням у спробі навмисного вбивства. В якому році він вийшов за відбування частини строку, в даний час не відомо. Про це повідомив телеканал BFM TV.

У лютому цього року у відношенні даного рецидивіста було порушено слідство після того, як з’явилися відомості, що він робив заяви про те, що має намір вбивати поліцейських. Він був затриманий, але потім відпущений, оскільки переконливих даних слідству зібрати не вдалося.

Французькі ЗМІ підкреслюють, що всі ці дані – не офіційні. Очікується, що сьогодні, 21 квітня, або в найближчі дні прокурор Парижа Франсуа Моленс повідомить перші офіційні дані про цю людину, вбитого в перестрілці з поліцією на Єлисейських полях.

Нагадаємо, раніше стало відомо, хто влаштував стрілянину в центрі столиці Франції.