Чернівчанин викрав 21 двигун із атракціонів парку

Житель Чернівців отримав 4,5 роки ув’язнення за те, що пограбував парк «Жовтневий». 

Про це повідомляє CvNews.

За допомогою гайкового ключа він викрадав електричні двигуни з атракціонів «Глобус-2», «Механічний батут», «Механічні гірки» та «Сонечко». Протягом лютого та березня цього року він поцупив у такий спосіб 21 двигун з паркових атракціонів. Злодій намагався здати їх на металобрухт.

Та увагу правоохоронних органів до себе він звернув за кілька місяців. Затриманий відпочивав поблизу озера, розташованого на території парку, разом із потерпілим. Скориставшись тим, що його знайомий відійшов, злодій вирішив привласнити собі телефон. Та власник гаджету це помітив. Попри прохання потерпілого, затриманий не бажав повертати телефон та намагався втекти. Відтак, не зумівши відірватися від переслідувача, вдарив власника телефона в обличчя.

Після цього грабіжник сів у тролейбус. Але вже на наступній зупинці був затриманий працівниками поліції. Під час слідчих дій та судового процесу з’ясувалося, що затриманий громадянин раніше вже мав кримінальний досвід. Він вже був раніше судимий за крадіжку, проте відбувся лише умовним покаранням.

Нагадаємо, на Донеччині біля заводу вибухнула граната.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...