Через снігопади заборонили автомобільний рух у двох областях

У зв’язку зі складними погодними умовами, снігопадами та завірюхами в Дніпропетровський, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській і Херсонській областях України ввели обмеження на рух транспорту.

Про це повідомляє Управління безпеки дорожнього руху.

У Кіровоградській та Миколаївській областях з 15.00 заборонено рух для всіх видів транспорту на автомобільних дорогах загального користування.

В Одеській області обмежено рух вантажних транспортних засобів і пасажирського транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування, а на автодорозі М-15 Одеса-Рені для всіх видів транспорту.

У Херсонській області обмежено рух вантажних транспортних засобів на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ від 177 до 207 кілометру.

У Дніпропетровській області для всіх видів транспорту закрито рух на трьох автодорогах: Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв від 166 до 170 км (від Кривого Рогу до межі з Миколаївською областю), Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя від 77 до 104 км, від 161 по 247 км (від межі з Кіровоградською до межі із Запорізькою областю), Р-74 П’ятихатки-Кривий Ріг-Широке) від Кривого Рогу до Широкого.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...