Через штормове попередження на Одещині заборонений рух транспорту

Через штормове попередження у 11 районах Одеській області знову вводиться заборона на рух транспортних засобів автошляхами загального користування.

Про це передає 112 Україна.

“В області прогнозують складні погодні умови: сніг, вночі на півдні сильний, снігові замети, хуртовини при температурі повітря -12˚. У зв’язку з цим, 00:00 до 09:00 11 січня заборонено рух транспорту на автодорогах загального користування, що пролягають територією Арцизького, Біляївського, Білгород-Дністровського, Болградського, Кілійського, Лиманського, Ізмаїльського, Овідіопольського, Ренійського, Саратського та Татарбунарського районів”, – зазначається у повідомленні Нацполіції.

При цьому зауважується, що виключення становлять автодороги М-05 Київ-Одеса та М-05-01 “Обхід м. Одеси”, а також М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог).

“Звертаємося до водіїв з проханням із розумінням поставитися до ситуації, уважно слідкувати за повідомленнями щодо стану проїзду дорогами України, бути готовими до очікування ліквідації наслідків негоди дорожніми службами”, – резюмується у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, на Одеській залізниці зупинили півсотні вагонів з контрабандним лісом.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...