Через невиконання Будапештського меморандуму ядерна зброя розповзається світом, – Ляшко

Виконання Будапештського меморандуму убезпечить світ від розповсюдження ядерної зброї.

На цьому з трибуни парламенту заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, – повідомляє прес-служба парламентської фракції.

«Напередодні 32-річниці Чорнобильської катастрофи, ми з особливою тривогою дивимося на те, що відбувається у світі – світ на порозі хаосу. Російська агресія в Україні, шість військових конфліктів за участі росіян на європейському континенті та в Сирії засвідчують те, що договори не працюють, кордони зневажаються, а міжнародне право розтоптане», – заявив політик.

Народний депутат наголосив на тому, що держави змушені виготовляти ядерну зброю, щб захистити власне майбутнє.

«Іран, Пакистан, Індія, Ізраїль, Корея та навіть Саудівська Аравія заявила про те, що виготовлятиме ядерну зброю. Чому вони розглядають ядерну зброю як єдину можливість для захисту? Тому, що не виконується Будапештський меморандум. Увесь світ побачив, що Україна добровільно віддавши ядерну зброю під гарантії великих держав, стала жертвою агресії, а підписанти меморандуму сором’язливо замовчують факт його наявності і не визнають його юридичнозобов’язуючим документом. Ми звертаємося до підписантів меморандуму з вимогою виконувати зобов’язання. Виконання меморандуму – гарантія миру і майбутнього для планети і наших дітей», – підкреслив політик.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...