Через хрещення в УПЦ КП: У Запоріжжі відмовилися відспівувати дитину, на яку упав самогубець

У Запоріжжі служителі Московського патріархату відмовився відспівувати дворічну дитину, яка загинула внаслідок падіння на неї самогубця.

За словами керівника Чернігівської єпархії УПЦ Євстратія Зорі, причиною відмови стало те, що дитина не була хрещена священиками Московського патріархату.

“Мабуть в МП думають, що таке їхнє ставлення погіршує положення Київського Патріархату. Так само як не-вставання під час оголошення імен Героїв України чи не-співання Гімну під час зустрічі звільнених бранців «русского мира» – «сприяє миру та єднає Україну”, – зазначив Зоря.

За словами священика, відмова Московського патріарату у церковних службах вірним УПЦ – звичайне явище, однак немає жодного загального офіційного документу МП, який би зобов‘язував так діяти.

“Адже якщо офіційно визнати УПЦ КП «не хрещеними», то тоді католики і протестанти теж «не християни». Тому МП-комісія «по противодействию расколам» свого часу проект документу написала, а ухвалити так і не спромоглися”, – підсумував Зоря.

Нагадаємо, смертельний інцидент з самогубцею та дитиною стався за кілька годин до Нового року – чоловік, вистрибнувши із вікна, вбив хлопчика, котрий стояв внизу.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...