Site icon ІНФОРМАТОР

Бужанський займається самопіаром і підтримує російську політику, – Сергій Іванов

Український журналіст і телеведучий Сергій Іванов розкритикував одіозного “слугу народу” Максима Бужанського.

Про нардепа Бужанського Іванов написав у себе на Facebook.

“Скинули черговий відеоролік депутата Бужанського, в якому він розповідає про Сергія Стерненка і про боротьбу проти нього, Я б, напевно, не звернув увагу, якби не пафосний пасаж сервелата, мовляв, борюся, інакше для чого люди за нас голосували. Ризикну припустити, що мешканці мажоритарного округа Бужанського голосували явно не за те, щоб їх депутат за їхні податки бігав за 24-річним одеситом мов цуценя”, – пише журналіст.

“Я переглянув законопроекти, які підготував член комітету з питань правоохоронної діяльності Бужанський, і виявив, що лише один з них опосередковано пов‘язаний з тим, чим він мусить займатися. Решта законопроектів органічно лягають у канву риторики Медведчука та російського політичного режиму або є відверто лобістськими. Зокрема це законопроекти щодо скасування люстрації, обмеження навчання українською мовою, про забезпечення комерційного обліку природного газу”, – аналізує Іванов.

Журналіст пише, що єдине, чим насправді займається депутат Бужанський – це пустомолство в інтернеті та на ТБ, підтримка російської політики в Україні і вирішення шкурних питань олігархів.

“До речі, я двічі запрошував Бужанського на розмову в ефірі, але він так і не наважився. Слимак”, – додає Сергій Іванов.

Читайте також: Заяви народних депутатів Олександра Дубінського і Макса Бужанського про вступ у партію «Слуга народу» можна вважати останнім акордом у скандальній історії з поліграфом і звинуваченнями «слуг народу» в корупції. Але це точно не кінець протистоянь у фракції монобільшості.

Exit mobile version