Бунтівники у бразильській в’язниці обезголовили трьох в’язнів

У Бразилії сталися вже треті за останні тижні серйозні заворушення у в’язниці.

Так у місті Натал на північному сході Бразилії ув’язнені захопили виправну установу “Алькакуз”, – пише BBC.

За даними поліції, під час зіткнень щонайменше троє в’язнів були обезголовлені, а загалом загинуло 10 людей.

Заворушення сталися внаслідок конфлікту між різними угрупованнями ув’язнених.

“Загиблих багато. Але ми зараз просто не може потрапити до в’язниці”, – визнав майор Веллінгтон Каміло, керівник пенітенціарної системи штату Ріу-Гранді-ду-Норті. Точних даних про кількість жертв у поліції поки немає.

Пан Каміло наголосив, що втекти нікому з ув’язнених не вдалося. За його словами, поліція спробує проникнути до виправної установи на світанку. Зараз у будівлі зібралися десятки родичів ув’язнених, які очікують інформації про своїх близьких.

Заворушення почалися у суботу вдень, коли ув’язнені, що входять до одного з найбільших злочинних угруповань країни, атакували іншу групу арештантів в одному з блоків в’язниці. Зовні були чутні вибухи і постріли.

Заворушення в “Алькакузе” стали вже третім великим бунтом у Бразилії цього року. На початку січня близько ста ув’язнених загинули під час зіткнень у тюрмах штатів Амазонас і Рорайма.

Заворушення траплялися у переповнених та частково контрольованих злочинними угрупованнями бразильських в’язницях і раніше. Але зараз масштаби насильства, зокрема, у в’язниці штату Амазонас, змусили уряд Бразилії оголосити про реформу пенітенціарної системи.

Влада має намір побудувати ще п’ять в’язниць особливого режиму охорони і створити спеціальні підрозділи для придушення діяльності банд у виправних установах.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...