Будучи головою Одеської ОДА, Саакашвілі вручав нагородну зброю, здобуту незаконним шляхом, – Мосійчук

Колишній губернатор Одеської області Михеїл Саакашвілі перевищив свої службові повноваження, вручивши колишньому народному депутату Євгену Червоненку нагородну зброю. 

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

“П’яне бидло на дорозі незалежно від соціального статусу – це злочинець. А п’яний чиновник, хоч і колишній, який дозволяє собі хамити та погрожувати людям – потрійне бидло, яке заслуговує на повний громадський осуд і обструкцію. Таких не варто запрошувати на ефіри та взагалі давати слово в ЗМІ.

Але особисто мене в історії з екс-народним депутатом і екс-міністром Євгеном Червоненком, хоча я був про нього трохи кращої думки, зацікавило інше.

На якій такій підставі тодішній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі подарував Червоненку автомат?

У нас наразі немає, на жаль, законного вільного продажу зброї, а голови ОДА не мають законного права вручати нагородну зброю. Роблю з цього висновок, що Саакашвілі перевищив свої службові повноваження і причетний до незаконного обігу зброї. До слова, якщо це приватний подарунок, то чи вказав його екс-голова облдержадміністрації в декларації?

Завтра ж звернуся до правоохоронних органів, щоб перевірили всі ці факти на відповідність чинному законодавству, а то виходить – друзям все, а народу – закон”, – написав політик.

Ігор Мосійчук наголосив, що продовжує наполягати на негайному розгляді парламентом законопроекту Радикальної партії “Про цивільну зброю і боєприпаси”.

“Всі люди рівні і мають право на самозахист з допомогою вогнепальної зброї”, – підсумував парламентар.

Нагадаємо, 8 січня колишній народний депутат і екс-губернатор Запоріжжя Євген Червоненко, будучи в нетверезому стані, влаштував гучну сварку і бійку на автозаправці WOG. При цьому він погрожував людям, які знаходилася поруч із ним в черзі на автозаправці, зброєю.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...