Будівля Національного музею історії України знаходиться на межі руйнування, – керівництво закладу

Керівництво Національного музею історії України повідомило, що будівля закладу, розташована у центрі столиці, знаходиться на межі руйнування.

Про плачевний стан будівля сказано у листі-зверненні адміністрації музею до Київради, яке оприлюднив депутат КМДА Олександр Пабат.

Ситуацію, яка склалася навколо Національного музею історії України, адміністрація установи характеризує, як критичну і надає витяги з науково-технічного звіту, де йдеться про загрозу зсувів в зв’язку з нестабільністю схилу (тріщини на будівлі музею, деформація пішохідних доріжок), прикордонної вологістю ґрунту, процесами ерозії.

Щоб не допустити руйнування будівлі-пам’ятки архітектури, менеджмент музею просить Київраду, комісію і департамент, які відають питаннями житлово-комунального господарства, організувати і провести комплексні роботи для стабілізації ситуації: зміцнити схили, провести ремонт комунікацій, тепломагістралі.

Як відомо, музей розташовується у будівлі-пам’ятці архітектури по вулиці Володимирській, 2, зведеної на стиках Андріївської та Старокиївській гір в 1937 – 1939 роках.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося про руйнування історичної будівлі у центрі столиці, яке спровокувало будівництво нової багатоповерхівки.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...