Site icon ІНФОРМАТОР

Британська розвідка засумнівалася у здатності Росії захистити свої авіабази від дронів

Напади дронів на російські аеродроми знову порушують питання про здатність Москви захистити стратегічні об’єкти в глибині країни.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, 19 серпня середнього бомбардувальника Ту-22 М3 російської далекої авіації, ймовірно, було знищено на авіабазі “Сільці” в Новгородській області, за 650 км від кордону з Україною. У Міноборони Росії заявили, що відповідальність за атаку несе безпілотний літальний апарат (БПЛА) на кшталт коптера.

“Якщо це правда, то це посилює оцінку того, що деякі атаки БПЛА на російські військові об’єкти відбуваються з території Росії. Коптерні БПЛА навряд чи зможуть досягти “Сольців” за межами Росії”, – йдеться у повідомленні.

За даними британської розвідки, Росія часто використовувала бомбардувальники Ту-22 М3 для запуску наперед неточних важких протикорабельних ракет Х-22 по Україні. На початку війни вони також провели інтенсивні бомбардування Маріуполя некерованими бомбами.

“Це щонайменше третя успішна атака на аеродроми дальньої авіації, що знову порушує питання про здатність Росії захистити стратегічні об’єкти в глибині країни”, – зазначають у Міноборони Британії.

Exit mobile version