Британська розвідка залучатиме дівчат-підлітків на роботу кіберагентами

Британська розвідка вважає, що дівчата-підлітки, які проводять багато часу в інтернеті та соцмережах, можуть стати розвідницями майбутнього.

Про це повідомляє BBCUkraine.

Центр урядового зв’язку (GCHQ) веде радіоелектронну розвідку і забезпечує захист інформації органів уряду і армії.
Тепер він оголосив про новий конкурс, щоб залучити більше тінейджерів у сферу кібербезпеки. Дівчатка у віці від 13 до 15 років візьмуть участь в тестах на логіку і кодування, створення мереж і криптографії.

Зараз жінки складають лише 10% від загальної кількості співробітників служб кібербезпеки в усьому світі, говорять представники спецслужби.

Змагання є частиною національної стратегії кібербезпеки, яку оголосили в листопаді минулого року. Вона розрахована на п’ять років. Організацією займеться новий Національний центр з кібербезпеки (NCSC).

Національний центр з кібербезпеки (NCSC) створили як основне агентство для відбиття кіберзагроз. Його співробітники також займаються аналізом і консультаціями.

За словами прес-секретаря NCSC, “жінки можуть і вже вносять величезний вклад у справу кібербезпеки, це змагання може надихнути багатьох зробити перші кроки в цій динамічній і гідній кар’єрі”.

Нагадаємо, раніше експерти повідомили, що для кіберзлочинів хакери можуть використовувати побутову техніку