Site icon ІНФОРМАТОР

Британська розвідка пояснила високий рівень дезертирства в російській армії

У російській армії спостерігається високий рівень відмов воювати через відсутність підготовки та мотивації. Дезертирів замінюють чистою масою мобілізованих.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, 25 серпня військовий суд засудив двох російських солдатів до позбавлення волі на строк не менше двох років колонії за відмову підкоритися наказу повернутися на фронт в Україні. Видання “Медіазона” повідомило, що Росія засуджує близько 100 солдатів на тиждень за відмову воювати.

“Якщо ця тенденція збережеться, щороку буде винесено близько 5200 обвинувальних вироків за відмову воювати”, – йдеться у повідомленні.

За даними британської розвідки, високий рівень обвинувальних вироків свідчить про низький моральний стан у російській армії та небажання деяких воювати. Відмова воювати, мабуть, відображає нестачу підготовки, мотивації та ситуації високого стресу, з якими російські війська стикаються на всій лінії українського фронту.

Хоча деякі солдати відмовилися воювати, а рівень виснаження армії залишається високим, Росія, швидше за все, компенсує їхні втрати, відправивши на передову масу погано навчених солдатів. “Після часткової мобілізації у вересні 2022 року Росія адаптувала свій підхід до ведення війни, використовуючи чисту масу для наступальних та оборонних операцій”, – зазначають у Міноборони Британії.

Exit mobile version